GALERIA ZABIEGÓW

KOREKCJA SKRZYWIENIA PENISA

ZABIEGI PRZEPROWADZONE PRZEZ UROANDROLOGA AGNIESZKĘ CHOMICZ

Skrzywienie prącia występuje częściej niż by się mogło wydawać. Może być wrodzone lub nabyte w ciągu życia (choroba Peyronie). Skrzywienia większe niż 30 stopni mogą utrudniać a nawet uniemożliwić życie seksualne. Mogą powodować ból w trakcie erekcji i współżycia a nawet je uniemożliwiać. Często wiążą się z dyskomfortem psychicznym pacjenta w związku z powyższym oraz brakiem zadowolenia z wyglądu prącia. W niektórych przypadkach skrzywienie można optycznie skorygować iniekcją z wypełniaczem, ale metodą najskuteczniejszą pozwalającą osiągnąć trwałe efekty i faktyczną zmianę kształtu prącia jest operacyjna korekcja. W 2023 roku zaczęłam przeprowadzać operacje korekcji skrzywienia prącia za pomocą lasera- bez skalpela. Satysfakcja pacjentów z operacyjnej korekcji skrzywienia prącia jest bardzo wysoka.

Androlog Urolog Agnieszka Chomicz

OPOWIEŚĆ PACJENTA

nabyte skrzywienie prącia- prawdziwa historia..

" Wyglądało to zabawnie i nie ukrywam, było sporo śmiechu w sypialni z tego powodu. Sytuacja jednak stawała się z zabawnej coraz bardziej poważna"

- M.K.

LASEROWA KOREKCJA DUŻEGO SKRZYWIENIA GRZBIETOWEGO (90 stopni). Zdjęcia w stanie erekcji. Po lewej- stan przed zabiegiem, skrzywienie uniemożliwiające całkowicie aktywność seksualną. Po prawej stan po zabiegu- całkowite wyprostowanie prącia. U pacjenta wykonałam operację korekcyjną laserowo metodą Nesbita + obrzezanie niskie. Operacja umożliwiła powrót do aktywności seksualnej.
Witam wszystkich panów. Witam też bardzo serdecznie panie, które bardzo proszę, o przeczytanie mojej, prawdziwej, szczęśliwie zakończonej historii. Być może, Wasi partnerzy mają podobne do moich problemy. Wsparcie partnerek w tak drażliwych dla mężczyzn kwestiach, ma ogromne znaczenie, dla podjęcia jedynej, słusznej decyzji.
W 2022 roku zauważyłem w czasie wzwodu, dziwne zagięcie prącia ku górze, które w początkowej fazie było bardzo łagodne. Wyglądało to zabawnie i nie ukrywam, było sporo śmiechu w sypialni z tego powodu. Sytuacja jednak stawała się z zabawnej coraz bardziej poważna, zagięcie pogłębiało się. W pewnym momencie stało się tak duże że uniemożliwiało współżycie. Nie miałem najmniejszego pojęcia, skąd się wzięło, nie znajdowałem żadnej logicznej przyczyny z jakiego powodu powstało. Zbliżał się termin mojej regularnej, raz na pół roku wizyty u urologa, związanej z profilaktyką prostaty. Uznałem, że będzie to znakomita okazja do przedstawienia problemu. I tak też się stało.

“W moim przypadku po dwóch zabiegach lipotransferu w innych placówkach w Bielsku Białej, Warszawie i po dwóch latach od ostatniego, przyrost zatrzymał sie na 12.5 cm obwodu bez erekcji i 16 cm obwodu w erekcji. To sporo. Ale do mojego wymarzonego obwodu jeszcze trochę brakowało. Dlaczego do następnego zabiegu pogrubiania wybrałem Panią doktor Agnieszkę Chomicz? Ponieważ miałem okazje poznać jej profesjonalizm i rzadko spotykane wśród lekarzy podejście do pacjentów.
Poddawałem się u Pani Doktor zabiegowi powiększania żołędzi kwasem hialuronowym. Przed każdym zabiegiem Pani Doktor cierpliwie wysłuchiwała moich oczekiwań co do efektów jakie chciałbym uzyskać, mogłem nawet posługiwać się zdjęciami z netu i pokazywać jaki kształt żołędzi mi się podoba. Poprosiłem o uwydatnienie korony żołędzi, żeby krawędź wyraźnie się odcinała od trzonu prącia, tworząc wizualnie kapelusz, dla mnie im ten kapelusz jest większy to ogólny wygląd prącia jest ładniejszy.
Zależało mi też na wypłaszczeniu i pogrubieniu czubka żołędzi, bo daje to efekt masywności i dużego wizualnego powiększenia. Dzięki doświadczeniu Pani Doktor mogłem uzyskać wymodelowanie żołędzi dokładnie ze swoimi marzeniami i to jest naprawdę super sprawa:). Każdy kolejny zabieg przynosił efekt, który przerastał moje oczekiwania.
Ponieważ Pani Doktor specjalizuje się w powiększaniu prącia kwasem i akurat przenosiła swoją działalność do Białegostoku, musiałem poczekać aż pojawi się możliwość zastosowania lipotranseru do prącia.
Warto było czekać. NA ZABIEG PRZYJECHAŁEM DO BIAŁEGOSTOKU. Ponieważ był to mój trzeci zabieg LIPOTRANSFERU DO PRĄCIA W ŻYCIU mam porównanie jak wyglądał u poprzednich lekarzy. Napiszę krótko, to są dwa światy, wszystko było inne. To jak zostało to zrobione w Białymstoku, to po prostu najwyższa pólka. Połączenie odsysania tłuszczu ze wzgórka łonowego i transferu go do prącia to najlepszy patent na świetny efekt. Otrzymałem wydłużenie wizualne prącia i pogrubienie. Pogrubianie prącia tłuszczem ma ten plus, że łatwiej jest uzyskać duże przyrosty obwodu. Pozabiegowy rozmiar to 17 cm w obwodzie (widoczny na zdjęciu) i zauważalne wydłużenia prącia w zwisie, masa tłuszczu i grawitacja działa, wiec efekt jest gratisowy.
Jeden aspekt tego zabiegu jest ważny i znam go z własnych doświadczeń. To kwestia wizualna, estetyczna. Można powiększyć objętość prącia jak pisze wielu lekarzy na swoich stronach www, ale można wymodelować prącie i poprawić jego rozmiar i proporcje.
Pani Doktor bardzo uważnie podawała tłuszcz, aby efekt końcowy był naturalny i penis nie wyglądał jak puszka piwa. Niestety zdarzyło się tak po zabiegu u innego lekarza. Podanie materiału po bokach trzonu dało ładny efekt masywnego wyglądu.
Polecam wszystkim usunięcie napletka przed zabiegiem pogrubiania, nie jest konieczne, ale z odsłoniętą żołędzią na stałe, pogrubiony penis wygląda dużo lepiej, dlatego żałuję, że poprzednie lipotransfery miałem podawane do trzonu z napletkiem. Polecam wszystkim krótki zabieg P-shot, który pomaga w odbudowie ciał jamistych prącia i poprawia erekcji. Dobrze i naprawde działającym zabiegiem jest botox w prącie. U mnie po pierwsze spowodował pogrubienie trzonu w spoczynku i o wiele szybszą i twardą erekcję ( nie potrzebuję już bardzo dużego podniecenia, aby penis stanął i był twardy).”~ D.

Udostępnij, polub, poleć

Zainteresowany?

Agnieszka Chomicz Androlog Urolog

CHIRURG dla Ciebie!
Agnieszka Chomicz – ZnanyLekarz.pl

© 2023 drchomicz.com | Wszelkie prawa zastrzeżone