O mnie

Czym się zajmuję ?

Andrologia & Urologia

Androlog Urolog Agnieszka Chomicz
Androlog Urolog Agnieszka Chomicz

lek. AGNIESZKA CHOMICZ

pasja, precyzja, zaangażowanie

Androlog i urolog dla Ciebie w Białymstoku i Warszawie

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ ?

Andrologia & urologia

Jestem lekarzem andrologiem i specjalistą urologii z prestiżowym europejskim tytułem Fellow of the European Board of Urology (FEBU), dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej, ultrasonografistą, kierownikiem i wykładowcą szkoleń dla lekarzy i wieloletnim redaktorem w oficjalnym czasopiśmie naukowym Polskiego Towarzystwa Urologicznego PTU – „Przeglądzie Urologicznym”.

Specjalizuję się w chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej prącia oraz moszny z zastosowaniem laserów medycznych, mikrochirurgii i tradycyjnej chirurgii (m.in. korekcja wrodzonego i nabytego skrzywienia prącia, plastyka prącia płetwiastego, plastyka kąta prąciowo- mosznowego, plastyka/ redukcja/ lifting moszny, korekcja ostrowzwodu, przecięcie więzadeł wieszadłowych, laserowa plastyka wędzidełka i obrzezanie w różnych stylach, mikrochirurgiczna operacja żylaków powrózka nasiennego), wykonuję małoinwazyjne zabiegi estetyczne (m.in. powiększanie żołędzi, powiększanie prącia, laserowe usunięcie grudek perlistych, redukcja plamek Fordyca, redukcja przebarwień), zajmuję się szeroko pojętą andrologią (zaburzenia erekcji i wytrysku, niedobór testosteronu, terapia zastępcza testosteronem TRT, terapia odblokowująca oś HPT po doppingu i SAA, niepłodność męska, stymulacja spermatogenezy, wazektomia, męska antykoncepcja, nadmierny skurcz moszny i mięśni dźwigaczy jąder, Scrotox, Bocox i.in.), w tym leczeniem regeneracyjnym (zabiegi z osoczem bogatopłytkowym PRP i komórkami macierzystymi, choroba Peyronie, odmładzanie prącia, poprawa funkcji jąder, P-shot, O-shot, G-shot,), a także pozostałymi schorzeniami układu moczowo-płciowego mężczyzn i moczowego u kobiet (wodniak jądra, schorzenia prostaty itp). Wykonuję zabiegi z zakresu ultrasonografii inwazyjnej tj. biopsje fuzyjne prostaty, punkcje torbieli prostaty. Przyjmuję również dzieci od okresu noworodkowego.

moja historia

O mnie

 

W 2018r. ukończyłam europejską i polską specjalizację lekarską z urologii uzyskując prestiżowy tytuł  Fellow of the European Board of Urology (FEBU)Specjalizację urologiczną odbywałam ponad rok w Niemczech w Kilonii w Universitätsklinikum Schleswig-Holstein (UKSH) pod kierunkiem Profesora Klaus Peter Jünemann’a co pozwoliło mi poznawać nowoczesne metody leczenia niedostępne w tym czasie w Polsce i współpracować z lekarzami z różnych krajów. Miałam okazję szkolić się m.in. w implantacji hydraulicznej protezy prącia u światowej sławy profesora Daniar Osmonov oraz profesora Stevena Wilsona.

 

W 2019r. Polskie Towarzystwo Andrologiczne (PTA) nadało mi tytuł androloga klinicznego po odbyciu specjalistycznego szkolenia andrologicznego, udokumentowaniu odpowiedniego doświadczenia w diagnostyce i leczeniu schorzeń andrologicznych oraz zdaniu z wysokim wynikiem egzaminu PTA. Aktualnie andrologia jest dominującym obszarem mojej aktywności zawodowej.

 

Jeszcze będąc rezydentem urologii w 2017r. Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne (PTU) przyznało mi certyfikat “USG w urologii” potwierdzając tym samym moje umiejętności w zakresie przeprowadzania specjalistycznych badań USG. Obecnie USG wykorzystuję w codziennej diagnostyce i leczeniu (diagnostyka, biopsje prostaty, punkcje torbieli), jak również uczę innych lekarzy w trakcie prowadzonych przeze mnie kursów ultrasonograficznych w Centrum Edukacji Medycznej w Warszawie.

Agnieszka Chomicz praca dyplomowa GWSH kierunek medycyna estetyczna

W 2021 r. z wyróżnieniem za “nowatorskie podejście” obroniłam pracę dyplomową na GWSH w Katowicach uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej. Było to zwieńczeniem moich 2- letnich studiów podyplomowych z medycyny estetycznej dla lekarzy. Pośród licznych dermatologów i lekarzy stomatologii byłam jedynym urologiem w grupie. 

Medycyna estetyczna dla lekarzy- dyplom ukończenia studiów

Studia przyczyniły się do mojego rozwoju w dziedzinie urologii i andrologii estetycznej, dzięki nabyciu wiedzy i umiejętności z medycyny przeciwwstarzeniowej i estetycznej tj.: zastosowanie własnego osocza bogatopłytkowego (PRP), toksyny botulinowej, wypełniaczy, mezoterapii, peelingów medycznych, laserów, skleroterapii, technik leczenia blizn i przebarwień.

Kierownik kursu USG

Od 2021r. mam także zaszczyt być kierownikiem i wykładowcą kursów warsztatowych dla lekarzy w ramach Centrum Edukacji Medycznej w Warszawie. Odnajduję sporo radości i satysfakcji doświadczając postępów moich uczniów w zakresie umiejętności i wiedzy, które im przekazuję. Sama również staram się stale aktualizować swoją wiedzę i umiejętności dążąc do zapewnienia jak najlepszej i najnowocześniejszej opieki moim pacjentom.

Agnieszka Chomicz. Artykuł. Przegląd Urologiczny. Sonouretrografia. USG cewki.

Od 2017r. jestem redaktorem w oficjalnym czasopiśmie naukowym Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU) – „Przeglądzie Urologicznym”, w którym od lat mam przyjemność redagować działy “Urologia kliniczna”, “Andrologia kliniczna”, “Zagadka dla urologa”, a także publikować własne artykuły. Reprezentuję redakcję na naukowych wydarzeniach międzynarodowych. Lista artykułów pod linkiem:  Przegląd Urologiczny

Biopsja fuzyjna prostaty

moja wizja

Indywidualne podejście, wnikliwość oraz stała aktualizacja wiedzy i umiejętności w czasach intensywnie ewoluującej medycyny to klucz do skutecznego leczenia.

moja misja

Moją misją jako lekarki jest dostarczanie pacjentom wysokiego standardu opieki andrologicznej i urologicznej.

kursy i szkolenia

Andrologia & urologia

Celem stałego pogłębiania wiedzy i umiejętności biorę udział w licznych kursach i sympozjach zagranicznych, m.in. w Londynie, Florencji, Barcelonie, Kopenhadze, Pradze, Kilonii, Mediolanie i.in. Ukończyłam liczne szkolenia chirurgiczne i ultrasonograficzne m.in. Europejskiej Szkoły Urologii (European School of Urology) i Europejskiego Towarzystwa Radiologii Urogenitalnej ( European Society of Urogenital Radiology). Odbywałam szkolenia i staże w zagranicznych i polskich ośrodkach m.in. w Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju z technik mikrochirurgicznych, w UKSH Center of Excellence for Penile Implant Surgery z implantacji protez prącia, z dermatochirurgii w Stralsund.

“Dziś jest pierwszy dzień z reszty twojego życia.”

- José Saramago

1681505937293

Dlaczego to robię?

Będąc lekarzem

“Droga lekarki jest tak samo trudna jak i piękna, każdego dnia prowadzi ją poprzez wesołe i smutne historie pacjentów, z którymi może kroczyć razem przez część ich historii. Lekarka nie jest wszechmocna, ale każdy człowiek, któremu pomoże,  każda ulga w cierpieniu, każdy uśmiech i ludzkie “dziękuję” dają motywację, by kroczyć tą ścieżką dalej ”            

~ lek Agnieszka Chomicz

Poza leczeniem

Publikacje i wykłady

Skuteczne leczenie

Wymaga wiedzy, umiejętności i nowoczesnych rozwiązań

0
Udane operacje
0
Lokalizacje

Opinie pacjentów

Powiększanie prącia

Wszystkie wizyty jak i zabiegi z zakresu urologii estetycznej u dr Chomicz przebiegły w przyjaznej atmosferze. Zabieg usunięcia grudek perlistych oraz powiększania prącia zupełnie bezbolesne a i efekty bardziej niż zadowalające 🙂

H.

Proteza jądra

Wizyta po operacji dotyczyła operacji wszczepienia protez jąder, po chorobie, którą przeszedłem. Zabieg poszedł świetnie protezy są idealnie dopasowane, moja dziewczyna jest zachwycona, a chłopaki z siłowni nie mogą wyjść z podziwu. To trudny zabieg, który wymaga dobrego dopasowania. Cieszę się, że trafiłem na Panią Doktor

Zadowolony pacjent

Lifting moszny

Techniki ktore stosuje Pani Doktor dają szwajcarską precyzje, doskonała estetyke wykonanych zabiegów. Jezeli ktoś zastanawia się nad plastyką moszny albo napletka albo plastyką kąta prąciowo-mosznowego niech sie umowi na konsultacje. Naprawde warto.

Cutkogut

Stulejka

Polecam Serdecznie Panią doktor!! Pełen Profesjonalizm!! Zabieg przeprowadzony z idealną precyzją (zabieg usunięcia stulejki). Jestem bardzo zadowolony z efektu 🙂

Radosław

Plastyka wędzidełka + obrzezanie

Borykałem się z problemem stulejki i krótkiego wędzidełka. Pani Doktor wykonała operację całkowitego obrzezania i plastyki wędzidełka. Dziś jestem zdrowy. Dodatkowo całość wygląda wyjątkowo estetycznie. Dziękuję!

Jan

Pierwsza wizyta urologiczna

Czułem się bezpiecznie pomimo dość krępującej dla mnie sytuacji. To bardzo ważne bo wielu panów ma problem z przełamaniem wstydu. Sam przez to zawsze przechodzę. Polecam Panią doktor z pełną odpowiedzialnością. Dodam, że nie należę do osób, które chętnie piszą jakiekolwiek opinie. Bardzo Pani dziękuję i pozdrawiam

Stanisław

Operacja prącia

Wspaniały lekarz. Do pani doktor trafiłem na konsultację, w ramach której zakwalifikowała mnie do operacji prącia. Pani doktor operację przeprowadziła znakomicie, a po jej zakończeniu zaplanowała dalszą opiekę. Pani doktor Agnieszka Chomicz jest urologiem, który jest nie tylko fachowcem w zakresie chirurgii, ale także ma niepowtarzalny sposób bycia. Pani doktor otacza chorego opieką od rozpoznania do wyciągnięcia ostatniego szwu, jest empatycznym i mądrym przewodnikiem pacjenta po jego chorobie i leczeniu. Polecam!

Tadzik

Konsultacja

Mój osobisty apel: jeśli to czytasz i się zastanawiasz nad pójściem do Urologa bo masz mniejsze czy większe problemy - idź. Gdyby nie moja wizyta i diagnoza Pani Doktor mogło by być o wiele gorzej. Pozdrawiam

G.A.

Konsultacja

Super profesjonalny lekarz z niesamowitym podejściem do pacjenta i niespotykaną cierpliwością. Nie sądziłem że wizyta u urologa może okazać się mniej krępująca niż zwykła wizyta u lekarza rodzinnego

Wojciech

Andrological consultation

I would like to share my experience with dr. Agnieszka Chomicz: simply an amazing professional! Absolute empathy, going into detail to find the root of the problem! What's more - Dr. Chomicz patiently explains everything in detail and fully understandable manner. Highly recommend !

K.Z.

Telekonsultacja

W czasie teleporady Pani Doktor od razu zdiagnozowała problem i rzetelnie wyjaśniła jak go rozwiązać. W czasie rozmowy panowała miła atmosfera. Polecam!

Maciej

Konsultacja

Serdecznie polecam wizytę u Pani Doktor, Panowie jechać, nie bać się :)) Sami się nie wyleczymy, także naprawdę warto

Przemek

Konsultacja dziecka

Do Pani Doktor trafiliśmy na początku września. Na drugi dzień zabieg i czekanie na wynik. Podczas wizyty pełen profesjonalizm, zaangażowanie, wyjaśnienie istoty choroby oraz odpowiedź na mnóstwo pytań rodzica.

Joanna

najlepsza jakość

Na podstawie opinii pacjentów

Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów) przyznawane raz w roku jako dowód uznania i podsumowanie 12 miesięcy pracy.

 znanylekarz.pl. 

Agnieszka Chomicz urolog androlog certyfikat znanylekarz
Certyfikat jakości

POTRZEBUJESZ POMOCY ?

IMG_20220428_113018
Androlog i specjalista urologii Agnieszka Chomicz
Operacja żylaków powrózka
Agnieszka-Chomicz kadr
Mój wykład na Kongresie PTU o biopsji fuzyjnej

Agnieszka Chomicz Androlog Urolog

Lekarz dla Ciebie!

Nawigacja

Kontakt i rejestracja

Agnieszka Chomicz – ZnanyLekarz.pl

© 2023 drchomicz.com | Wszelkie prawa zastrzeżone