GALERIA ZABIEGÓW

POWIĘKSZANIE PENISA

ZABIEGI PRZEPROWADZONE PRZEZ UROANDROLOGA AGNIESZKĘ CHOMICZ

Zabieg augmentacji prącia polega na zwiększeniu rozmiarów prącia, zarówno w aspekcie długości jak i grubości. Powiększyć można zarówno trzon prącia jak również żołądź. Żołądź można wyrzeźbić podkreślając koronę, wydłużając ją, poszerzając bądź powiększyć z zachowaniem jej typu kształtu. Istnieją 3 główne metody powiększania penisa: kwasem hialuronowym, biostymulatorem lub tłuszczem własnym (lipotransfer). Metody dobiera się indywidualnie w zależności od indywidualnych oczekiwań pacjenta. Iniekcja wypełniacza może także skorygować optycznie skrzywienie prącia, wypełnić ubytki a także pobudzić regenerację. Powiększanie prącia znacznie hamuje niepożądaną retrakcję prącia. Zabieg można łączyć z podaniem osocza bogatopłytkowego, komórek macierzystych oraz toksyny botulinowej (regeneracja, poprawa erekcji).

Androlog Urolog Agnieszka Chomicz

OPOWIEŚĆ PACJENTA

LIPOTRANSFER DO PRĄCIA- prawdziwa historia..

"Powodem tak samo dobrym jak inne może być to, że poprostu chcemy "grubszego", bo nam sie taki podoba. Mozna żyć z tą „ochotą” wiele lat, aż przychodzi czas, że możliwość pogrubienia penisa staje się możliwa "

- D.

Lipotransfer do penisa- powiększanie penisa tłuszczem własnym pacjenta z liposukcją wzgórka łonowego. Znaczny przyrost grubości +4.5 cm do obwodu prącia

“Powodów dla których chce się pogrubić penisa może być wiele, a wśród nich nie musi być ten, że mamy “wąskiego”. Tak było u mnie, obwód penisa bez wzwodu wynosił 10 cm, więc nic mu nie brakowało. Powodem tak samo dobrym jak inne może być to, że po prostu chcemy “grubszego”, bo nam się taki podoba.
Można żyć z tą „ochotą” wiele lat, aż przychodzi czas, że możliwość pogrubienia penisa staje się możliwa, bo współczesna andrologia przychodzi z pomocą. Po miesiącach przemyśleń, studiowania netu wybrałem metodę lipotransferu. Pomijając zawiłości technologiczne i zabiegowe napisze, że o wyborze metody zdecydowało jedno zdanie przeczytane w necie. W obu metodach pierwotny efekt zanika po jakimś czasie, ale w przypadku podania tłuszczu część materiału już zostanie na zawsze, to jaka- zależy od cech indywidualnych i wielu czynników.”

“W moim przypadku po dwóch zabiegach lipotransferu w innych placówkach w Bielsku Białej, Warszawie i po dwóch latach od ostatniego, przyrost zatrzymał się na 12.5 cm obwodu bez erekcji i 16 cm obwodu w erekcji. To sporo. Ale do mojego wymarzonego obwodu jeszcze trochę brakowało. Dlaczego do następnego zabiegu pogrubiania wybrałem Panią doktor Agnieszkę Chomicz? Ponieważ miałem okazje poznać jej profesjonalizm i rzadko spotykane wśród lekarzy podejście do pacjentów.
Poddawałem się u Pani Doktor zabiegowi powiększania żołędzi kwasem hialuronowym. Przed każdym zabiegiem Pani Doktor cierpliwie wysłuchiwała moich oczekiwań co do efektów jakie chciałbym uzyskać, mogłem nawet posługiwać się zdjęciami z netu i pokazywać jaki kształt żołędzi mi się podoba. Poprosiłem o uwydatnienie korony żołędzi, żeby krawędź wyraźnie się odcinała od trzonu prącia, tworząc wizualnie kapelusz, dla mnie im ten kapelusz jest większy to ogólny wygląd prącia jest ładniejszy.
Zależało mi też na wypłaszczeniu i pogrubieniu czubka żołędzi bo daje to efekt masywności i dużego wizualnego powiększenia. Dzięki doświadczeniu Pani Doktor mogłem uzyskać wymodelowanie żołędzi dokładnie ze swoimi marzeniami i to jest naprawdę super sprawa:). Każdy kolejny zabieg przynosił efekt, który przerastał moje oczekiwania.
Ponieważ Pani Doktor specjalizuje się w powiększaniu prącia kwasem i akurat przenosiła swoją działalność do Białegostoku, musiałem poczekać aż pojawi się możliwość zastosowania lipotranseru do prącia.
Warto było czekać. Na zabieg przyjechałem do Białegostoku. Ponieważ był to mój trzeci zabieg lipotransferu do prącia w życiu mam porównanie jak wyglądał u poprzednich lekarzy. Napiszę krótko, to są dwa światy, wszystko było inne. To jak zostało to zrobione w Białymstoku, to po prostu najwyższa pólka. Połączenie odsysania tłuszczu ze wzgórka łonowego i transferu go do prącia to najlepszy patent na świetny efekt. Otrzymałem wydłużenie wizualne prącia i pogrubienie. Pogrubianie prącia tłuszczem ma ten plus, że łatwiej jest uzyskać duże przyrosty obwodu. Pozabiegowy rozmiar to 17 cm w obwodzie i zauważalne wydłużenia prącia w zwisie, masa tłuszczu i grawitacja działa, wiec efekt jest gratisowy.
Jeden aspekt tego zabiegu jest ważny i znam go z własnych doświadczeń. To kwestia wizualna, estetyczna. Można powiększyć objętość prącia jak pisze wielu lekarzy na swoich stronach www, ale można wymodelować prącie i poprawić jego rozmiar i proporcje.
Pani Doktor bardzo uważnie podawała tłuszcz, aby efekt końcowy był naturalny i penis nie wyglądał jak puszka piwa. Niestety zdarzyło się tak po zabiegu u innego lekarza. Podanie materiału po bokach trzonu dało ładny efekt masywnego wyglądu.
Polecam wszystkim usunięcie napletka przed zabiegiem pogrubiania, nie jest konieczne, ale z odsłoniętą żołędzią na stałe, pogrubiony penis wygląda dużo lepiej, dlatego żałuję, że poprzednie lipotransfery miałem podawane do trzonu z napletkiem. Polecam wszystkim krotki zabieg p-shot, który pomaga w odbudowie ciał jamistych prącia i poprawia erekcję. Dobrze i naprawdę działającym zabiegiem jest botox w prącie. U mnie po pierwsze spowodował pogrubienie trzonu w spoczynku i o wiele szybszą i twardą erekcję ( nie potrzebuję już bardzo dużego podniecenia, aby penis stanął i był twardy).”~D.

Udostępnij, polub, poleć

Zainteresowany?

Agnieszka Chomicz Androlog Urolog

Lekarz dla Ciebie!

Kontakt i rejestracja

Agnieszka Chomicz – ZnanyLekarz.pl

© 2023 drchomicz.com | Wszelkie prawa zastrzeżone