osocze
Osocze bogatopłytkowe (Platelet-Rich Plasma)

Platelet-Rich Plasma

Osocze bogatopłytkowe (PRP)

Osocze bogatopłytkowe stanowi bezpieczny i fenomenalny lek o właściwościach regeneracyjnych.

Terapeutyczne działanie osocza bogatopłytkowego jest wykorzystywane w wielu dziedzinach medycyny.

P-Shot

Odmładzanie prącia i poprawa erekcji

P-Shot (Penis-Shot) jest zabiegiem polegającym na podaniu własnego osocza bogatopłytkowego (PRP) pacjenta do prącia w celu jego regeneracji i poprawy erekcji (sztywności prącia). P-Shot dodatkowo poprawia jakość skóry i błon śluzowych prącia oraz przyspiesza procesy gojenia (np. po urazie prącia czy w chorobie Peyronie`go – nabytym skrzywieniu prącia).

photo-1502585839613-ea89c24eecb2.jpeg

Turbopenis

Supererekcja

Wskazaniami do zabiegu P-Shot są:
– zaburzenia erekcji ( spadek sztywności )
– spadek satysfakcji seksualnej podczas współżycia
– słabe odczucia partnerki w trakcie stosunku
– osłabienie czucia w prąciu
– “miękka” żołądź
– uraz prącia

Ostrzyknięcie prącia osoczem

p-shot

🔍 Jak szybko pojawiają się efekty ?
👉 Efekty u większości pacjentów widoczne są już po 2-3 tygodniach po pierwszym zabiegu. 

🔍 Ile zabiegów się wykonuje ?
👉 To kwestia indywidualna, ale w celu optymalizacji i podtrzymania efektu zalecam najczęściej wykonanie serii 4 – 6 zabiegów co 2–3 tygodnie.

🔍 Ile trwa zabieg ?
👉 Podanie osocza do prącia trwa kilka minut.

🔍 Jak przebiega zabieg ?
👉 Na początku pobieramy Ci krew, z której przy użyciu specjalistycznego sprzętu medycznego przygotowujemy osocze bogatopłytkowe. Po wykonaniu znieczulenia miejscowego osocze wstrzykujemy w prącie i od tego momentu rozpoczyna się wzmożona regeneracja tkanek prącia.

osocze
Osocze bogatopłytkowe (Platelet-Rich Plasma)

osocze

Bomba regeneracyjna

jak działa osocze ?

Osocze bogatopłytkowe (PRP) zawiera bardzo wysokie stężenie czynników wzrostu dzięki czemu wpływa na szeroko pojętą regenerację i odmłodzenie tkanek, stymuluje powstawanie nowych naczyń, poprawia ukrwienie i nawilżenie tkanek, funkcjonowanie unerwienia, pobudza produkcję kolagenu, włókien sprężystych i stymuluje komórki macierzyste do namnażania się. PRP jest uzyskiwane z krwi własnej pacjenta💉 stanowiąc sterylny naturalny produkt zgodny z właściwościami biologicznymi tkanek mężczyzny, nie wywołuje zatem reakcji alergicznej.

W związku z powyższym podanie osocza w prącie przekłada się na zwiększenie jakości życia seksualnego.

Kto najbardziej skorzysta na zabiegu?

Pacjenci z zaburzeniami erekcji:
– u których, próby różnego typu leczenia farmakologicznego nie przyniosły satysfakcjonujących efektów,
– którzy mają przeciwwskazania do stosowania leków
– którzy nie akceptują leczenia farmakologicznego
– u cukrzyków
– u pacjentów z miażdżycą

Pacjenci z łysieniem męskim i rzadką brodą.

Androlog Urolog Agnieszka Chomicz

Osocze dla kobiet

A ORGAZM KOBIETY ?

Orgazm

Doznania kobiety

O-Shot

🌺 Zabieg O-Shot (orgasm shot) polega na podaniu własnego osocza bogatopłytkowego w okolicę łechtaczki i przedniej ściany pochwy w celu poprawy jakości życia seksualnego poprzez ułatwienie osiągania i zwiększenie intensywności orgazmu– zarówno łechtaczkowego jak i pochwowego. O-Shot dodatkowo zmniejsza dolegliwości bólowe w trakcie stosunku (tzw. dyspareunia) i wspomaga leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu.

🌺 Większość Pań odczuwa zwiększenie intensywności doznań seksualnych już po 1-3 tyg. od zabiegu. O-Shot może być powtórzony po 4-6 tygodniach od pierwszego podania. Zabieg wpływa na poprawę życia seksualnego nawet u 90% kobiet. Zabieg O-Shot przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym z zachowaniem zasad sterylności.

🌺Osocze bogatopłytkowe wpływa na szerokopojętą regenerację i odmłodzenie tkanek, stymuluje powstawanie nowych naczyń, poprawia ukrwienie i nawilżenie tkanek, funkcjonowanie unerwienia, pobudza produkcję kolagenu, włókien sprężystych i stymuluje komórki macierzyste do namnażania się.

🌺W związku z powyższym podanie osocza w okolicę łechtaczki i pochwy przekłada się na zwiększenie doznań seksualnych.

OPOWIEŚĆ PACJENTA

Postępujące osłabienie erekcji- prawdziwa historia..

"Z każdym następnym zabiegiem wzwód był coraz mocniejszy a penis coraz twardszy oprócz tego zwiększony jest efekt orgazmu a sam stosunek dłuższy."

- Romek

Moja historia poprawy jakości życia seksualnego jest dość banalna. Obecnie mam 62 lata problemy z erekcją pojawiły się jakieś 2 lata temu i niestety postępowały, ale się nie poddałem. Jak trwoga w tej materii to do …. urologa. Wcześniej jakieś trzy lata wstecz byłem pierwszy raz u Pani Doktor Chomicz na badaniu kontrolnym. W tym roku przy okazji wizyty kontrolnej wspomniałem o swoich problemach z erekcją, a że Pani Doktor jest bardzo empatyczna, wyjątkowo kompetentna, otwarta i pełna humoru mogłem bez skrępowania porozmawiać o ewentualnych metodach poprawy swoich możliwościach seksualnych. Pani Doktor objaśniła mi kilka metod, ale najbardziej zainteresowała mnie metoda polegającą na ostrzykiwaniu penisa osoczem. Nie od razu podjąłem decyzję.

Po przemyśleniu stwierdziłem, że ostrzykiwanie to najbardziej naturalna metoda poprawy erekcji, napisałem do Pani Doktor, że się zdecydowałem na ostrzykiwanie. Wykonałem konieczne badania, Pani Doktor nie znalazła u mnie żadnych przeciwskazań i zakwalifikowała mnie do wykonaniu zabiegu. Pani Doktor wykonała trzy zabiegi osoczem i ostatni czwarty osocze i botox średnio jeden na miesiąc.

Po pierwszym zabiegu po około dwóch tygodniach dało się zauważyć efekt ostrzykiwania, bo udało mi się odbyć stosunek bez problemów z jakim borykałem się wcześniej. Z każdym następnym zabiegiem wzwód był coraz mocniejszy a penis coraz twardszy oprócz tego zwiększony jest efekt orgazmu a sam stosunek dłuższy. Z całą odpowiedzialnością polecam zabieg ostrzykiwania osoczem panom, którzy osiągnęli podobny wiek i borykają się z problemem takim jak ja.”

Romek

Udostępnij, polub, poleć

Zainteresowany? Zainteresowana?

Agnieszka Chomicz Androlog Urolog

Lekarz dla Ciebie!

Kontakt i rejestracja

Agnieszka Chomicz – ZnanyLekarz.pl

© 2023 drchomicz.com | Wszelkie prawa zastrzeżone